NASZA KADRA

Wieloletnie doświadczenie, liczne szkolenia czy zdobyte medale
– to tylko niektóre cechy jakimi może pochwalić się nasz trenerski team.
Z pewnością jednak łączy ich jedna wspólna cecha
– pasja i ogromna miłość jaką darzą jazdę figurową.
Pasja, którą chętnie zarażą również Ciebie.

Agnieszka Dobrowolska

Head coach

ukończyła Kurs Instruktora Sportu Łyżwiarstwa Figurowego w 2012 roku, a także Kurs Instruktora Sportów Wrotkarskich w 2014 roku.
Posiada Licencję Trenerską PZSW.
Swoje pierwsze kroki na lodzie a także na wrotkach figurowych stawiała w IKS Syrena gdy była kilkuletnim dzieckiem. Jako nastolatka pomagała tam również w prowadzeniu zajęć na lodzie i na wrotkach, jednak pierwsze samodzielne łyżwiarskie treningi poprowadziła w MUKS Ice&Fun, z którym  związana była od 2011 do 2015 roku. Krótki czas w sezonie 2015/16 uczyła również jazdy na łyżwach i rolkach w klubie Walley. Jest pomysłodawczynią i założycielką sekcji AZS Łyżwiarstwa Figurowego. Prowadzi w niej grupę zawodników mającą liczne medalowe sukcesy zarówno na łyżwach, rolkach jak i wrotkach.
Uczestniczka wielu szkoleń min.
* z zakresu łyżwiarstwa figurowego – z trenerką kadry narodowej Szwecji Galiną Dybińską i legendarnym trenerem mistrzów olimpijskich Aleksiejem Mishinem.
* z zakresu rolkarstwa figurowego – z Elisabeth Martin Mora
* z zakresu wrotkarstwa figurowego – z włoską trenerką i sędziną Sereną Spartą
Poza Arum AZS prowadziła i prowadzi liczne treningi min na warszawskiej wrotkarni oraz szkolenia,warsztaty i obozy.
Warto też dodać, że Aga w przeszłości ukończyła I stopień szkoły muzycznej, ma za sobą 2 lata treningów Tańca Towarzyskiego, oraz podstawy salsy i Rock n Rolla akrobatycznego. Już na studiach zaczęła również przygodę z Pole Dance. Te umiejętności pozwalają jej wykorzystywać różne techniki na lodzie, a czasem nawet łączyć dyscypliny nadając rolkom i łyżwom zupełnie inny wymiar niż ten znany dotychczas.

Kontakt: 607813482

Anna Paczyńska

Head Coach

Trenuje łyżwiarstwo figurowe od 6 roku życia (czyli ponad 30 lat). Pierwsze kroki stawiała w już legendarnym klubie RKS. Marymont Warszawa. Od 2000 roku trenowała łyżwiarstwo synchroniczne. Tę dyscyplinę uważa za najtrudniejszą odmianę łyżwiarstwa figurowego. Łączy ona elementy jazdy solowej z dbałością o wchodzenia na głęboki krawędzie jak w tańcu na lodzie. Dwukrotnie z drużyną LilIce sięgnęłam po vice-mistrzostwo polski w jeździe synchronicznej na łyżwach. Od 16 roku życia jest czynnym instruktorem jazdy figurowej na łyżwach .Od kilkunastu lat pracuje dla firmy Piruet prowadząc dla nich zajęcia indywidualne i grupowe. Od dwóch lat pracuje w AZS Warszawa w sekcji łyżwiarstwa figurowego – prowadzi min. grupę zawodniczą odnoszącą sukcesy w rolkarstwie i łyżwiarstwie figurowym. Lata spędzone w łyżwiarstwie synchronicznym oraz trenowanie zawodników, nauczyły jej szczególnej dbałości o najdrobniejsze szczegóły jazdy figurowej. Dodatkowo trenowała w damskiej drużynie hokeja na łyżwach i rolkach więc nie jest jej obca jazda agresywna i prowadzenie krążka.
W 2020 roku, jako jedna z dwojga trenerów (obok Agnieszki) przeszła szkolenie z zakresu wrotkarstwa figurowego przeprowadzone przez włoską trenerkę i sędzinę Serenę Sparta

Kontakt: 501262276

Marta Ładomirska

Instruktor

Marta to wychowanka klubu AZS Warszawa i jedna z jego czołowych zawodniczek – z licznymi sukcesami i medalami na koncie. Od 2020 roku posiada uprawnienia instruktora sportów wrotkarskich PZSW.
Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Dzięki niesamowicie ciepłej osobowości potrafi złapać z nimi świetny kontakt i w ciekawy sposób, czasem poprzez zabawę – przekazać profesjonalną wiedzę. Marta zdobywała doświadczenie podczas licznie prowadzonych treningów: min. na warszawskiej Wrotkarni, podczas półkolonii i warsztatów.

Kontakt: …………….


Chcesz zobaczyć inne nasze osiągnięcia i referencje?


Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: