Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

NASZA KADRA

Wieloletnie doświadczenie, liczne szkolenia czy zdobyte medale
– to tylko niektóre cechy jakimi może pochwalić się nasz trenerski team.
Z pewnością jednak łączy ich jedna wspólna cecha
– pasja i ogromna miłość jaką darzą jazdę figurową.
Pasja, którą chętnie zarażą również Ciebie.

Anna Paczyńska

Head Coach

Trenuje łyżwiarstwo figurowe od 6 roku życia (czyli ponad 30 lat). Pierwsze kroki stawiała w już legendarnym klubie RKS. Marymont Warszawa. Od 2000 roku trenowała łyżwiarstwo synchroniczne. Tę dyscyplinę uważa za najtrudniejszą odmianę łyżwiarstwa figurowego. Łączy ona elementy jazdy solowej z dbałością o wchodzenia na głęboki krawędzie jak w tańcu na lodzie. Dwukrotnie z drużyną LilIce sięgnęłam po vice-mistrzostwo polski w jeździe synchronicznej na łyżwach. Od 16 roku życia jest czynnym instruktorem jazdy figurowej na łyżwach .Od kilkunastu lat pracuje dla firmy Piruet prowadząc dla nich zajęcia indywidualne i grupowe. Od dwóch lat pracuje w AZS Warszawa w sekcji łyżwiarstwa figurowego – prowadzi min. grupę zawodniczą odnoszącą sukcesy w rolkarstwie i łyżwiarstwie figurowym. Lata spędzone w łyżwiarstwie synchronicznym oraz trenowanie zawodników, nauczyły jej szczególnej dbałości o najdrobniejsze szczegóły jazdy figurowej. Dodatkowo trenowała w damskiej drużynie hokeja na łyżwach i rolkach więc nie jest jej obca jazda agresywna i prowadzenie krążka. Od 2022 roku trenuje w drużynie Roller Derby.
W 2020 roku, jako jedna z dwojga trenerów (obok Agnieszki) przeszła szkolenie z zakresu wrotkarstwa figurowego przeprowadzone przez włoską trenerkę i sędzinę Serenę Sparta

Kontakt: 501262276

Marta Ładomirska

Instruktor

Marta to wychowanka klubu AZS Warszawa i jedna z jego czołowych zawodniczek – z licznymi sukcesami i medalami na koncie. Od 2020 roku posiada uprawnienia instruktora sportów wrotkarskich PZSW.
Specjalizuje się w prowadzeniu zajęć z dziećmi. Dzięki niesamowicie ciepłej osobowości potrafi złapać z nimi świetny kontakt i w ciekawy sposób, czasem poprzez zabawę – przekazać profesjonalną wiedzę. Marta zdobywała doświadczenie podczas licznie prowadzonych treningów: min. na warszawskiej Wrotkarni, podczas półkolonii i warsztatów.

Kontakt: …………….


Chcesz zobaczyć inne nasze osiągnięcia i referencje?


%d blogerów lubi to: